Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka na byt

Nebankovní hypotéka na byt

15. srpna 2015

Rychlá nebankovní hypotéka na byt

Bydlíte v malém bytě a platíte neokázale vysoký nájem? Toužíte založit rodinu, ale víte, že do malého bytu se jen stěží naskládá celá rodina? Chtěli byste si zařídit vlastní bydlení, ale nemáte dostatek finančních prostředků či zápis v registru dlužníků? Nevadí! Rychlá nebankovní hypotéka na byt se o vše postará. Nebankovní hypotéka se k vám neotočí zády v případě, kdy máte momentálně hluboko do kapsy. Disponujete-li zápisem v registru dlužníků, není to pro zřízení hypotečního úvěru žádný problém. Nebankovním institucím ani nevadí průměrná výše měsíčního platu, jednoduše se na ní nikdo nebude ptát. Banka nám až moc často pokládá otázky na tělo, které se týkají naší momentální finanční situace. Případný stud má neblahý vliv na naše sebevědomí, tudíž se těmto prekérním situacím nebankovní instituce raději vyhýbají. Rychlá nebankovní hypotéka na byt taková rozhodně není.

Nebankovní hypotéka na byt i se zápisem v registru

Pokud banka zjistí, že máte zápis v registru dlužníků, zavřou se vám na dobro dveře k získání jakéhokoliv finančního produktu banky. Každá banka na své klienty používá jiný metr. Často to vede k běhání od jedné banky k druhé a stejně bez výsledku. Své šance na úspěch si můžete s předstihem zjistit i pomocí hypoteční kalkulačky, kterou každá instituce má na svých webových stránkách. Pokud banka usoudí, že měsíčně přispíváte nízkou částkou do rodinného rozpočtu, hypotéku vám nezřídí. To samé platí i v případě již zmiňovaného zápisu v registru dlužníků, ke kterému má každá instituce volný přístup. Dostat se do registru můžete i v důsledku pozdního zaplacení faktury za mobilní služby. Mnohdy klienty ani netuší, že jejich jméno v registru vůbec figuruje.

Nebankovní hypotéka na byt je tím správným řešením

Rychlá nebankovní hypotéka na byt vás ušetří mnoha starostem i peněz. Nebudete platit žádné zbytečné poplatky nebo odhady vaší nemovitosti.