Americká nebankovní hypotéka
Nebankovní hypotéka / Americká nebankovní hypotéka

Ruku na srdce, finanční situace potrápí čas od času každého z nás. Přijdou lepší doby, ale také doby, kdy si potřebujeme půjčit peníze na financování různých věcí, ať už je to nákup bytu, jeho vybavení, dovolenou nebo třeba vyplacení exekuce a dluhů. Co ale dělat, když vám banka z jakéhokoliv důvodu odmítne poskytnout půjčku?

Nezoufat! Existují totiž nebankovní společnosti, které vám peníze mohou poskytnout, a to v podobě nebankovní hypotéky. Jedním z takových produktů je také americká nebankovní hypotéka, známá také jako americká hypotéka bez registru.

Co je americká hypotéka? Jde o půjčku zajištěnou nemovitostí, kde můžete získané prostředky využít dle Vašich potřeb a nedokládat nic o využití těchto peněz.

Důležité je vědět, že americká hypotéka nebankovní je tak zvaný neúčelový úvěr, u kterého ručíte vlastní nemovitostí. Tento úvěr ale v bance nehledejte! Je totiž zajištěn nebankovní společností. Ušetříte tak cestu do banky a úvěr si můžete objednat jednoduše a přímo z pohodlí svého domova.

Postup pro expresní vyřízení:

Vyplníte formulář, zašlete fotografie nemovitosti a my vám vypracujeme nabídku přesně pro vás na míru, a to zcela zdarma.

Podmínky:

Maximální výše úvěru se odvíjí od hodnoty vaší nemovitosti obvykle do 70% odhadu nemovitosti.

Dobu splácení si poté nastavíte podle vašich možností na kratší od několika měsíců, nebo naopak na delší dobu až na 30 let, to nechá společnost pouze na vás.

Na co mohu peníze využít? Na všechno! A to opravdu doslova. Z nebankovní americké hypotéky si můžete nakoupit zařízení do bytu, dovolenou, nový byt, auto nebo cokoliv, co je vaším snem. Máte dluhy a exekuce? I na jejich vyplacení můžete peníze samozřejmě využít.

Rád byste půjčku splatil dříve, ale bojíte se poplatků za předčasné splacení. Nebojte, předčasné splacení hypotéky je samozřejmostí.

Dostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete rychle peníze? Využijte našich služeb, americká nebankovní hypotéka je to pravé právě pro vás. Schválení a expresní čerpání i do 24 hodin.

Tolerance zápisů v registrech bank a nižších daňových přiznání.