Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka bez registru

Nebankovní hypotéka bez registru

8. května 2015

Nebankovní hypotéka bez registru – šance i pro ty, kteří mají vroubek!

Máte-li záznam v registru dlužníků a potřebujete získat peníze pro financování vlastního bydlení, zaplacení několika drobných půjček či vyplacení nařízené exekuce, pak je nebankovní hypotéka bez registru ideální řešením právě pro vás. Kdo má nějaký vroubek z minulosti, ten si u banky v žádném případě ani neškrtne – banky si své klienty pečlivě vybírají a dávají si záležet na důsledném prověření jejich bonity. Klasická hypotéka tak nepřipadá v úvahu. Naštěstí je současný finanční trh zahlcený nebankovními společnostmi, které se snaží vyjít vstříc co možná největšímu počtu žadatelů.

Co vám může nabídnout nebankovní hypotéka bez registru?

V první řadě je třeba si ujasnit, co to nebankovní hypotéka bez registru vlastně je. Od klasické hypotéky se liší nejen v poskytovateli, ale především v podmínkách pro její sjednání. Nejvýraznějším rozdílem je skutečnost, že nebudete prověřováni v bankovních i nebankovních registrech dlužníků – společnost tento fakt zkrátka nezajímá a nehraje pro ni důležitou roli. Další pozitivní stránkou je rychlost sjednání nebankovní hypotéky, kdy celý proces trvá jen několik dní – na rozdíl od vyřízení v bance, kde se sjednání finančního produktu může protáhnout až na několik měsíců.

Nebankovní hypotéka bez registru vám nesvazuje ruce

Žadatelé o nebankovní hypotéku bez registru určitě ocení, že získané peníze mohou v případě schválení žádosti použít na libovolné účely. I v tom se nebankovní hypotéka liší od té klasické, kde jste vázáni smlouvou a finance tak musíte investovat do předem stanovených položek. Nebankovní hypotéka bez registru vás neomezuje a poskytovatel se nebude zajímat, do čeho jste peníze investovali nebo jakým způsobem jste je utratili.

Nebankovní společnost vybírejte pečlivě

Jak již bylo zmíněno na začátku – v současné době je možné vybírat hned z několika nebankovních společností. Nebankovní hypotéka bez registru je dnes hojně vyhledávaným produktem především pro svou snadnou dostupnost. Před konkrétním rozhodnutím si udělejte přehled o jednotlivých nabídkách, neboť každá společnost vám může nabídnout jiné benefity.