Hypotéka bez doložení příjmu
Nebankovní hypotéka / Hypotéka bez doložení příjmu

Jedná se o podnikatelský úvěr. Dostali jste se do nepříjemné situace a postihly vás nečekané výdaje? Chcete splatit své dluhy, nebo využít peníze k rozvoji podnikání? Vypravili jste se do banky, ale tam vám odmítli hypotéku poskytnout z důvodu nízkých příjmů, nebo krátké historie podnikání?

Nezoufejte, máme pro vás jedno řešení, a to v podobě nebankovní hypotéky bez doložení příjmů určené podnikatelům, zde není problém, pokud máte třeba i nulové daňové přiznání.

Víte, co je nebankovní společnost? Jak už sám název napovídá, jedná se o instituci, která poskytuje nebankovní půjčky a nebankovní hypotéky. A to dokonce za podmínek, které se vyrovnají podmínkám, jakých by se vám dostalo v bance.

A mnohem více! Nebankovní společnost vám nabízí mnoho výhod. A které to jsou? Na to se pojďme společně podívat.

První výhodou je, že nebankovní společnost nezajímá výše vašich příjmů.

Druhou výhodou je nezájem ze strany poskytovatele o nahlížení do Vašich registrů jak bankovních, tak nebankovních.

Možnost vyplacení exekucí, dluhů na finančním úřadě je samozřejmostí.

U nebankovní společnosti získá hypotéku bez doložení příjmu téměř každý.

Další výhodou je pohodlí. Ano, hypotéku bez příjmu si sjednáte jednoduše z pohodlí svého domova. Nikam chodit nemusíte a nečekají vás nepříjemné otázky bankovních úředníků. Vyplníte online formulář, odešlete a na jeho základě se vám ozve pracovník, který s vámi probere všechny dostupné možnosti, jak vaši situaci vyřešit. Výhoda je také rychlost. Nebankovní společnost vám peníze odešle obvykle několika dnů. V případech nutnosti lze čerpat vám americkou hypotéku bez dokládání příjmů do 24 hodin. To se hodí zejména lidem, kteří peníze potřebují co nejrychleji.