Nebankovní hypotéka a její výhody
Nebankovní hypotéka / Nebankovní hypotéka a její výhody

Doby, kdy jediná instituce, která vám mohla poskytnout hypotéku, byla banka, jsou už dávno pryč. Na trhu se totiž začaly vyskytovat nebankovní společnosti. A právě ty se staly řešením pro mnoho lidí, kteří na hypotéku v bance, z jakéhokoliv důvodu, nedosáhli.

Jednoduše řečeno ti, jejichž registry vykazují záznamy nebo ti, jejichž příjmy jsou nižší. Právě pro tyto osoby jsou k dispozici nebankovní hypotéky. Ty klientům pomáhají bez ohledu na registry a u podnikatelských úvěrů nekoukají ani na nízké příjmy.

Nebankovní americká hypotéka ale není pouze pro osoby, kterým banka úvěr zamítla. Je pro každého, kdo nechce ztrácet svůj drahocenný čas chozením do banky. A to se vyplatí! Nebankovní hypotéka si totiž můžete zřídit jednoduše a přímo z pohodlí svého domova bez složitého papírování.

Pojďme se podívat na důležité rozdíly mezi bankovní a nebankovní hypotékou.

Nebankovní hypotéka je poskytována nebankovní společností, úroková sazba je běžně vyšší než v bance, ale prostřednictvím naší firmy můžete získat úrokovou sazbu od 7.9% p.a. a splatnost úvěru je až 30 let.

-Nevadí jakýkoliv záznam v registrech bankovních, nebankovních, SOLUS,

-Exekuce, věcná břemena, ručení části nemovitosti, družstevním bytem, pozemkem, nic z toho není problém.

-Nízká daňová přiznání jsou akceptována.

-Financujeme až 70% hodnoty nemovitosti.

-Jednoduché posouzení na základě zaslaných fotografií nemovitosti Vám zajistí nebankovní hypotéku a bleskově získáte finance, které potřebujete.

Bankovní hypotéka je úrokově o něco levnější, nicméně vyřízení je často zdlouhavější, může trvat od několika týdnů, až po několik měsíců. Není však pro každého.

Jakákoliv odchylka od standardu, kdy má klient 100% platební historii, dostatečný příjem, vhodný účel úvěru a podobně, může znamenat zamítnutí a s tím spojený další záznam v bankovním registru.

Banka po vás bude chtít mnoho papírů, výpisů, dokladů a podobně. Budou vás prověřovat, a nakonec možná zjistíte, že na hypotéku u nich stejně nedosáhnete.

Svěřte se do rukou profesionálů. Řekneme Vám možnosti. Pomůžeme Vám se zorientovat. Pokud zjistíme, že je šance získat levnější bankovní hypotéku, pomůžeme Vám s vyřízením. Díky našim exklusivním kontaktům a zkušenostem zařídíme nadstandartní bankovní financování.

Speciální nabídka-bankovní financování!

Chcete financování do 90% hodnoty nemovitosti s úrokem od 1.79% p.a.?

Vhodné také pro klienty s drobným záznamem v bankovních registrech, nemusí vadit záznam v nebankovním registru. Detaily s Vámi probereme během pár minut.

Klienti často využívají nebankovní hypotéky, kdy si sjednají rychlou nebankovní hypotéku do 24 hodin, a pokud jim to situace (registr, příjem apod. dovolí) refinancují si nebankovní hypotéku následně v bance. Vše je velmi jednoduché, obraťte se naši telefonickou linku 723100166, nebo pohodlně vyplňte dotazník na našem webu, budeme Vás obratem kontaktovat.