Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka bez zástavy

Nebankovní hypotéka bez zástavy

1. září 2016

Nebankovní hypotéka bez zástavy

Na trhu existuje velké množství nebankovních institucí, které si navzájem konkurují. Nebankovní instituce si za každou cenu chtějí udržet své místo na trhu. Tudíž je velmi důležité, nabízet klientům stále nové výhody. Jednou z nich je například nebankovní hypotéka bez zástavy nebo bez registru. Je velmi nutné být v dnešní době obezřetný vůči nebankovním společnostem. Na trhu se kromě poctivých institucí nachází i mnoho těch nepoctivých. Vždy je důležité si důkladně přečíst obsah smlouvy a nemusíte se ničeho obávat.

Proč zvolit nebankovní hypotéku?

Pokud se klient rozhodne pro zřízení hypotéky u nebankovní instituce, je dobré znát především její výhody. Nebankovní hypotéku si může zřídit takřka kdokoliv. Pro banku je důležitá bonita daného klienta, tedy jeho schopnost splácet hypoteční úvěr. Pro nebankovní instituci je především důležité vše vyřídit v rekordním čase s maximálním úspěchem. Banka se ke klientovi, který má určité finanční problémy, automaticky staví zády. Tento přístup nebankovní instituce nezná. Žádné pátrání v databázi dlužníků ani otázky týkající se měsíčního příjmu do rodinného rozpočtu. V nebankovním sektoru na hypotéku dosáhne každý.

Proč nebankovní hypotéku bez zástavy?

Nebankovní hypotéka bez zástavy nabízí možnost získání hypotéky bez nutnosti zastavení nemovitosti. Instituce může v mnoha případech požadovat například ručitele, což už není tak velký problém. V mnoha případech také banka půjčí klientovy pouze určitý finanční obnos, kdy není třeba zastavení nemovitosti. Hypoteční úvěr budete moci čerpat podle svých potřeb a možností. Snížíte si tak náklady a při platební neschopnosti budete mít peníze stranou na splácení úvěru. Nebankovní hypotéka bez zástavy patří mezi velmi vyhledávanou. Peníze většinou získáte bez zbytečného papírování do 24 hodin od sjednání.