Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka 100% ceny

Nebankovní hypotéka 100% ceny

2. září 2016

Rychlá nebankovní hypotéka 100% ceny

Hypotéku na 100 % hodnoty nemovitosti nezíská jen tak někdo. Bankovní instituce si pečlivě vybírají, komu takovouto hypotéku poskytnou a komu ne. Hypotéka na 100 % ceny představuje nejjednodušší způsob, jak financovat vlastní bydlení nebo koupi rodinného domu bez jakýchkoliv vlastních prostředků. Klasická hypotéka se většinou poskytuje do výše 70 % hodnoty zastavené nemovitosti. U americké hypotéky je tomu dokonce v mnoha případech pouze 50 % hodnoty zastavené nemovitosti. Hypotéka bez vlastních zdrojů je proto velmi výhodná. Ovšem u bankovní instituce uspěje pouze hrstka vyvolených. Rychlá nebankovní hypotéka 100% ceny se s tím ovšem snadno popasuje.

100 % hypotéka u bankovní instituce

V případě žádosti o tuto hypotéku u klasické bankovní instituce uspěje pouze spolehlivý klient. Banky je nabízí pouze dlouholetým klientům nebo těm, kteří mají velmi vysoké příjmy. Tento člověk si navíc ještě musí zařídit spoludlužníka neboli také bonitního přítele. To znamená, že banka potřebuje hned několik důkazů toho, že právě vy jste ten správný klient. O tom, že žadatel o hypoteční úvěr, nesmí být zapsán v registru dlužníků, není třeba se ani zmiňovat. Banky si už jen při sjednávání klasické hypotéky potrpí na papírování a lustrování svých klientů. V případě 100 % hypotéky je to ještě o něco složitější. Mnoho bank tyto služby nerado nabízí. Málokdo ovšem ví, že rychlá nebankovní hypotéka 100% ceny je k mání i u nebankovních institucí.

Nebankovní hypotéka 100% ceny

Výhody nebankovních institucí jsou zcela zřejmé. Nejenže o vás instituce nezjišťuje výši vašeho příjmu, ale také je nezajímá zápis v registru dlužníků nebo v Centrálním mezibankovním registru. Rychlá nebankovní hypotéka 100% ceny vám bude poskytnuta nebankovní institucí v případě, kdy budete mít možnost zastavit jakoukoliv svoji další nemovitost. Použijete jí tím pádem pro ručení hypotečního úvěru, který bude financován na 100 %.