Podnikatelský úvěr
Nebankovní hypotéka / Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr

  • Bezplatně a kdykoliv peníze k dispozici

Podnikáte a potřebujete mít neustále k dispozici podnikatelský úvěr pro své podnikání? Nebo teprve chcete začít podnikat a potřebujete peníze do startu? A chtěli byste své peníze mít k dispozici okamžitě? A co takhle platit úrok jen za ty peníze, které momentálně skutečně využíváte? V tom případě je pro vás vhodný nebankovní úvěr od naší společnosti, formou kontokorentu.

Co to znamená „podnikatelský úvěr“?

Kromě půjček pro jednotlivce existují ještě půjčky určené k podnikání. Tyto půjčky z pravidla vyžadují platné přidělené IČ a oprávnění podnikat v České republice. Existuje více druhů podnikatelský úvěrů, které jsou poskytovány.

Kontokorentní podnikatelský úvěr – obecně

Kontokorentní úvěr, jinak řečeno kontokorent, nabízí možnost čerpat finanční částku z účtu, i za předpokladu, že jste na nule.  Často slouží i jako finanční rezerva pro neočekávané výdaje a situace. V podnikání je tedy tento typ úvěru oblíbenou variantou. Slušné firmy nabízí takovou možnost čerpání kontokorentu, kde platíte úroky z jen opravdu využité sumy peněz, ne z celkové částky, kterou vám kontokorent poskytuje.

Kontokorentní úvěr u nás!

Naše společnost nabízí podnikatelům podnikatelský úvěr v podobě kontokorentu. Ten slouží k okamžitému použití již připravených peněz na účtu. Navíc platíte úrok jen z těch peněz, které skutečně použijete. Peníze ke svému podnikání tak máte neustále k dispozici.

Jak podnikatelský úvěr u nás funguje?

Především je rychlý, bezpečný a spolehlivý. Náš produkt Kontokorent funguje podobně, jako klasické kontokorenty poskytované z banky. Získáváte tak možnost čerpat předem schválenou částku. Veškeré peníze máte kdykoliv a okamžitě k dispozici. Úroky z nich však platíte jen z té sumy, kterou opravdu využijete. Každý měsíc tak zaplatíte pouze úrok ze skutečně čerpané částky, se kterou aktuálně disponujete. A to pouze za konkrétní počet dní v měsíci! Za peníze platíte tedy úrok jen v tom případě, že je skutečně využíváte.

Pro koho je vhodný podnikatelský úvěr u nás?

  • Pro ty, kteří potřebují mít neustále k dispozici nějakou finanční rezervu
  • Pro ty, kteří nechtějí platit zbytečné úroky za peníze, které nevyužívají
  • Pokud chcete mít možnost kdykoliv celou částku doplatit a bezúročně
  • Pokud jste neuspěli se žádostí podnikatelského úvěru v bance
  • V případě, že máte k dispozici nemovitost k zajištění poskytnutého úvěru

Jak probíhá vyřízení podnikatelského úvěru?

Nejdříve nám odešlete online vyplněnou žádost o podnikatelský úvěr. Poté proběhne krátká konzultace s naším pracovníkem. Společně vyberete produkt, který je vodný právě pro vás. Budete obeznámeni s podmínkami úvěry. A také se dozvíte, jaké dokumenty jsou potřeba k jeho uzavření. Po schválení úvěru dojde k vypracování smluvní dokumentace. No, a nakonec dojde k podpisu úvěrových a zástavních smluv a také k vyplacení dojednaných finančních prostředků.