Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Neúčelová hypotéka

Neúčelová hypotéka

4. března 2022

Když si člověk bere na něco půjčku, potřebuje, aby tato splňovala jeho očekávání. A podle toho by se měl rozhodovat pro tu z nabídek, která nejlépe odpovídá účelu, ke kterému je určena. A tudíž jsou i situace, kdy přichází vhod nebankovní nabídky. Neúčelová hypotéka od nebankovní společnosti totiž nabízí to, co mnohé jiné půjčky nenabízejí a čím je tato pro leckoho nejdokonalejší.

Pozitivní je tu třeba to, že se podobná nebankovní hypotéka poskytuje daleko rychleji než hypotéky od bank, že ji lze mít k dispozici i během pár dní. A tak se už v krátké lhůtě dá řešit to, k čemu má taková hypotéka sloužit, dá se tedy koupit nebo rekonstruovat nemovitost, vyplatit exekuce, zástava a podobně.

Předností je tu i to, že se zde nevyžaduje natolik složité prověřování bonity žadatelů, jak je to typické u bank, a proto si tu přijde na své daleko více lidí. I těch, kteří mají nějaký záznam v registrech dlužníků, i těch, kdo mají exekuce na majetek, kdo neoplývají vysokými příjmy. A bát se tu není třeba ani poplatků.

A proto mnozí lidé sázejí právě na tuto nebankovní nabídku.