Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nejlevnější nebankovní americká hypotéka

Nejlevnější nebankovní americká hypotéka

3. dubna 2015

Nejlevnější nebankovní americká hypotéka

Kdo by nechtěl bydlet v novém? Vždyť i staré české rčení hovoří o tom, že každý správný muž by měl postavit dům, zplodit syna a zasadit strom. Druhá věc však je, kde na nové rodinné hnízdo vzít? Banky totiž dělají s poskytnutím hypoték stále větší potíže a ty se tak staly dostupnými jen pro pár vyvolených. Jestliže mezi ně nepatříte, nemusíte ještě nutně věšet hlavu. Řešením pro vás může být nejlevnější americká nebankovní hypotéka!

Nejlevnější nebankovní americká hypotéka je bez potvrzení příjmů i bez registrů

Tato hypotéka má dvě zásadní výhody. Pro její schválení nepotřebujete potvrzení o příjmu a zároveň se nenahlíží do registrů. Kromě složitého a někdy i ponižujícího dokládání svých příjmů vám tudíž odpadne i starost s tím, že vaše jméno funguje v některém z registrů, které banky při schvalování hypotéky zkoumají. Divili byste se, jak drobná opomenutí plateb již zabránila lidem hypotéku získat!

Ke schválení stačí ručení nemovitostí

Nejlevnější nebankovní americká hypotéka nic podobného neřeší, protože chápe, že důležitá je především vaše současná finanční situace a schopnost splácet. K jejímu schválení postačí, když budete ručit za svůj závazek nemovitostí v odpovídající hodnotě. Není se čeho bát, pokud budete dodržovat splátkový kalendář, nic vám nehrozí! Navíc získáte půjčku s velmi výhodným úročením, kterou můžete využít prakticky na cokoli.

Hypotéku žádejte jen u ověřených poskytovatelů!

Kde přišla nejlevnější nebankovní americká hypotéka ke svému pojmenování? Jak již samotný název napovídá, vděčí za něj Spojeným státům americkým, kde je tento způsob financování velmi oblíbený. U nás je tento způsob úvěrování možný od roku 2004 a je stále oblíbenější. Při výběru nejlevnější nebankovní americké hypotéky si ale dávejte pozor při výběru poskytovatele půjčky. Zvolte jen takového, o němž máte dostatek kladných referencí. Ty je možné získat nejen u známých, ale také na internetu. Vyhnete se zbytečným problémům a budete mít jistotu, že vám nejlevnější nebankovní americká hypotéka poslouží opravdu tak, jak má!