Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéky pro problémové klienty

Nebankovní hypotéky pro problémové klienty

31. srpna 2016

Nebankovní hypotéky pro problémové klienty

Chtěli jste v bance požádat o hypotéku, ale neuspěli jste z důvodu záznamu v registru dlužníků? Zarazila vás otázka na výši vašeho příjmu? Jste podle banky problémový klient se špatnou platební morálkou? Pro nebankovní instituce není takovýto klient žádnou přítěží. Nebankovní hypotéky pro problémové klienty jsou jejich denním chlebem. Tyto instituce nechtějí lustrovat jméno klienta v databázi dlužníků ani ho dostávat do trapných momentů otázkami na tělo. Nezáleží na tom, zda jste pozdě zaplatili fakturu za mobilní služby. Záleží na tom, zda máte svůj sen a chcete si ho splnit i když za vámi banka zavřela dveře.

Proč nebankovní hypotéku?

Nebankovní hypotéky pro problémové klienty mají spoustu výhod. Jednou z nich je fakt, že nebankovní instituce nepátrá po záznamech v registru dlužníků ani po výši příjmu. Banky nahlíží na problémové klienty velmi kriticky. Často vás zarazí, že vám banka oznámí, že na danou hypotéku v žádném případě s vaším rodinným rozpočtem nemáte šanci dosáhnout. Díky nebankovním institucím dosáhne na hypotéku a přiblíží se tak svému snu naprosto každý. Na základě racionálního uvažování specialisté v této oblasti moc dobře ví, že mnohdy se do svízelné situace klient nedostal vlastní vinou. Dluhy po manželce nebo po dětech značně zkomplikují celý život. Z registru dlužníků vás ovšem nikdo nevymaže jen tak. Nebankovní hypotéky pro problémové klienty se tak těší velké oblibě. Díky výhodným nabídkám a nízkým úrokům se váš sen spojený s koupí rodinného domu či nového vybavení domácnosti zase o něco více přiblíží realitě.

Exekuce neznamená konec

Různé exekuce na nemovitosti nejsou překážkou pro získání hypotečního úvěru u nebankovní instituce. Často jimi klienty umořují své předchozí dluhy. Využití nebankovní hypotéky pro problémové klienty je pestré. Můžete se díky ní dostat alespoň částečně z momentální finanční tísně.