Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce

Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce

2. listopadu 2015

Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce

Sehnat potřebné peníze na koupi nového domu, jeho rekonstrukci, zástavu bytu či vyplacení exekuce, nemusí být zrovna vždy snadné. Pokud se totiž klient obrátí na bankovní společnost, bude muset počítat s tím, že získání daného finančního produktu budou provázet jisté komplikace, které povedou k mnohdy k nezdárným závěrům, které klienty rozhodně nepotěší. Získat totiž v současné době hypoteční úvěr, není vůbec lehkou záležitostí a to obzvláště v době, kdy se podmínky pro získání hypotečního úvěru ze strany ČNB neustále zpřísňují a hypoteční úvěr tak dělá radost pouze malému procentu obyvatel, ti ostatní mají jednoduše smůlu a musí se spokojit buď s nájemním bytem či si na své bydlení budou muset půjčit jiným způsobem. Někteří lidé ovšem netouží pouze po vlastním bydlení, nýbrž je pro ně nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce či na rekonstrukci bytu a podobně. V těchto případech se bohužel u bankovní společnosti setkají spíše s negativním výsledkem, který je ve finále po strastiplných nástrahách, které jim banka připraví, rozhodně nepotěší. Tudíž je na místě oslovit spíše nebankovní společnost, kterých je na našem trhu více než dosti a požádat o hypoteční úvěr zde. Nejenže se vyhnete konečnému neúspěchu, ale také vás v průběhu řízení nebudou čekat žádné zbytečné administrativní úkony, ani nepříjemné otázky na tělo, které se týkají vaší momentální finanční situace a podobně.

V čem tkví výhody nebankovního hypotečního úvěru

Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce či na jiné účely, které souvisejí například s koupí nového domu, bytu či pozemku, skýtá hned několik výhod. Tou první je především rychlost vyřízení celé záležitostí týkající se nebankovní hypotéky. U banky klienti ve většině případů čekají na vyřízení celé věci i několik měsíců, u nebankovní společnosti se o vyřízení personál postará většinou do 24 hodin. O nebankovní hypoteční úvěr je možné zažádat například pomocí on-line formulářů, SMS zpráv či telefonicky. Není v tomto případě ani třeba chodit přímo na pobočku nebankovní společnosti. Kromě jiného u žádosti o hypoteční úvěr, nebudete muset dokládat žádné dokumenty, které prokazují výši vašeho měsíčního příjmu, nebudete muset odpovídat na nepříjemné otázky týkající se výše vašeho platu, hospodaření vaší domácnosti či těch, které se budou týkat vašich záznamů a to ať již těch nových či starých záznamů v registru dlužníků. Nebankovní společnosti se nepídí po vzniku vašich dluhů ani po tom, jaké příjmy a výdaje každý měsíc zatěžují váš rodinný rozpočet. Na nebankovní společnost se tak může obrátit každý, jenž potřebuje akutně vyřešit svou momentální finanční tíseň, ze které by ho „vytáhla“ pouze a jen nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce či jiného finančního problému.

Na nebankovní hypotéku dosáhne každý

Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce je pro klienty možností, jak dosáhnout na vytoužené peníze, které jim pomohou v tíživé finanční situaci ze začarovaného kruhu dluhů. Banky se totiž ke klientům, kteří disponují určitou finanční nesolventností, respektive nejsou dostatečně bonitní, otáčejí zády. To se ovšem u nebankovní společnosti stát nemůže. Ta se totiž snaží zejména o to, aby se jejím klientům dostalo, co možná největší péče a aby 99% žadatelů, uspělo u žádosti o nebankovní hypoteční úvěr. Kromě jiného, jak již bylo řečeno, nebankovní společnost se nepídí po bonitě klienta, jako je tomu u banky a půjčí peníze každému, kdo o ně řádně požádá. Na nebankovní hypoteční úvěr tak dosáhne naprosto každý, což je skvělé.

Férový přístup a rychlé vyřízení

Mnoho lidí se nebankovních společností obává a domnívá se, že nebankovní společnost je pouze institucí, která dostává klienty v tíživých životních situacích ještě do větších finančních problémů, než kterými disponují. To je ovšem omyl. Nebankovní instituce totiž velmi dobře ví, jak složité je získání hypotečního úvěru u banky a to ke všemu například na splacení exekuce. Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce je ale v mnoha ohledech odlišná. Disponuje totiž především férovým přístupem ke svým klientům, neexistují u ní žádné neprůhledné smlouvy, žádné nátlaky na klienty před jejich podpisem ani krkolomně schované obchodní podmínky, které by posléze klienta přivedly do potíží. Ba naopak, nebankovní instituce se snaží klientům pomoci tehdy, je-li pro ně zejména důležité dostat od společnosti peníze a poplatit kupříkladu již zmíněnou exekuci, u které hraje roli zejména pak čas. Úroky z prodlení jsou totiž mnohdy velmi vysoké a obyčejní lidé nejsou tak schopni se nikdy dostat s finanční tísně. Nebankovní společnosti tak nevidí sebemenší důvod k tomu, proč by měli svým potencionálním klientům přidělávat ještě větší trable.

Žádné poplatky předem a snadné vyřízení půjčky

Je libo jedna nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce? Tak v tom případě se připravte, že u její žádosti nebudete muset platit žádné poplatky předem. Nečekají vás totiž absolutně žádné zdlouhavé formality, daleké cesty kvůli shánění podpisů a podobně. Dokonce nebudete mnohdy muset ani navštívit samotnou pobočku, což je opět pozitivní zpráva. Nečeká vás tak rozhodně žádné zdlouhavé vyřizování, jako je tomu u bankovních institucí, vše totiž budete moci vyřídit z pohodlí svého domácího křesla se šálkem dobré kávy v ruce. Kromě jiného jsou klientům nebankovních společností poskytnuty bezplatné konzultace s finančními poradci, kteří jsou ochotni zodpovědět každou všetečnou otázku. K dispozici je klientům rovněž i právní oddělení, které je ochotné poskytnout veškeré potřebné informace, týkající se klientovo věřitelů a s tím spojených