Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka srovnání

Nebankovní hypotéka srovnání

3. srpna 2015

Nebankovní hypotéka srovnání

Nebankovní hypotéky srovnání stejně tak jako ty bankovní, nabízí možnost srovnaní nabízených hypoték nebankovními institucemi. Do srovnávače si pouze zadáte cílovou částku, kterou potřebujete půjčit, a pak už stačí si pouze vybrat, která nebankovní hypotéka srovnání má tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Na trhu se objevuje stále více nových nebankovních institucí, některé z nich mají opravdu bohatou nabídku služeb a výhodných cen. Jiné zase naopak nejsou zrovna moc korektní. Pokud vám nebankovní hypotéka srovnání nebude stačit, obraťte se přímo na webové stránky jednotlivých společností.

Klady nebankovních hypoték

Nespornou výhodou nebankovních hypoték je především rychlost vyřízení. Banka si mnohdy dává velmi načas s vyřízením vaší žádosti o hypoteční úvěr. Nebankovní instituce se vše snaží vyřídit v rekordním čase a také s maximálním úspěchem. Spokojenost klientů je na prvním místě. Nebankovní instituce chápou, že klient potřebuje v mnoha případech mít finanční prostředky, co nejdříve k dispozici. Z tohoto důvodu se snaží udělat maximum a klientovi poskytnout finanční obnos do 24 hodin od sjednání. Nečeká vás ani žádný trapný ostych při sdělování výše vašeho příjmu, nebankovní instituce se na něj totiž vůbec neptá. To samé platí i v případě obav z náhledů do registrů dlužníků. Ani v tomto případě se nebankovní instituce o tyto věci nestará. Nebankovní hypotéka srovnání nabízí možnost jak si v pestré nabídce nebankovních institucí, vybrat tu nejlepší.

Pozor na podvody!

Některé nebankovní instituce se snaží své klienty nalákat na nesmyslně výhodné úvěry. V tomto případě je dobré využít nebankovního srovnávače hypoték a navštívit dané webové stránky společnosti. Racionální uvažování by mělo v případě zřizování hypotečního úvěru být na prvním místě. Podvodných institucí se na trhu objevuje stále větší množství, čtěte proto pozorně vše, co podepisujete.