Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka s exekucí

Nebankovní hypotéka s exekucí

4. června 2015

Sníte o vlastním bydlení? Toužíte po splnění vašeho snu? Pokud potřebujete získat větší obnos peněz, ať už na bydlení nebo na nové auto, požádejte o nebankovní hypotéku s exekucí. Nebankovní hypotéku získáte bez zbytečných problémů. Náhledu do registru dlužníků nebo do mezibankovního registru se v žádném případě nemusíte bát.

Výhody nebankovní hypotéky s exekucí?

Nebankovní hypotéka s exekucí vám umožní získat hypotéku i v případě, že máte exekuci. Do těžké životní situace se může dostat každý z nás. Intervaly různých splátek úvěrů jsou mnohdy šibeniční. Ze dne na den se můžete ocitnout v registru dlužníků. Bankovní sektor vám v tomto případě neumožní splnit si váš sen na vlastní bydlení či novou kuchyňkou linku. Z jejich pohledu budete klient s velmi špatnou platební morálkou. Nebankovní hypotéka s exekucí tento zdánlivě banální problém vyřeší za vás. Nebankovní instituce vás nelustruje v registru dlužníků ani nepátrá po výši vašeho příjmu. Pokud jste se ocitli v situaci, kdy máte exekuci, nebankovní hypotéka s exekucí je pro vás ta správná volba.

Proč nebankovní hypotéku?

Nebankovní hypotéka představuje nejsnazší možnost, jak získat větší obnos peněz v poměrně krátkém čase. Zřídit si můžete jak klasickou hypotéka na financování bydlení, tak americkou hypotéku, která je neúčelová. Neúčelovost americké hypotéky patří mezi její hlavní výhody. Pokud si budete žádat o klasickou nebankovní hypotéku, budete mít v ceně odhad ceny nemovitosti i poradenství. Nebankovní hypotéku je možné sjednat také v pohodlí vašeho domova a to bez zbytečných stohů papírů. Pokud se klient dostane do nepředvídatelné životní situace, nebankovní instituce bude stát vždy na straně klienta a pokusí se jeho problém co nejlépe vyřešit. Cílem nebankovní instituce je především spokojenost klientů. Bankovní sektor v těchto případech bývá často neochotný a celý proces končí i zápisem v mezibankovním registru.