Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka na stavbu domu

Nebankovní hypotéka na stavbu domu

1. září 2015

Rychlá nebankovní hypotéka na stavbu domu

Toužíte po vlastním bydlení? Chcete financovat stavbu domu právě hypotečním úvěrem? Banka vám z nějakého důvodu nechce hypoteční úvěr zřídit? Nevadí! Rychlá nebankovní hypotéka na stavbu domu vše hravě zařídí za vás. Pokud nechcete stále někomu platit nesmyslně vysoký nájem, za nepatřičně malý byt, pořiďte si vlastní pomocí hypotéky na bydlení. Chystáte se založit rodinu a jít takzvaně do „svého?“ Vsaďte na rychlou nebankovní hypotéku, která vám váš sen o bydlení splní.

Mám zápis v registru!

Pokud máte zápis v registru dlužníků nebo v Centrálním mezibankovním registru, stáváte se pro banku nezajímavým a především nesolventním klientem s nízkou bonitou. Nezachrání vás ani to, že budete mít vysoký měsíční příjem, který by hravě pokryl splátky hypotečního úvěru. Banka si důkladně prověřuje každého klienta, který u ní žádá o jakýkoliv typ úvěru. Jelikož hypoteční úvěr patří k dlouhodobým závazkům, je pro banku více než nutné uzavřít obchod s kvalitním a bezproblémovým klientem. Čekají vás tedy nekonečné stohy papírů a dokládání nezbytných dokladů pro získání hypotečního úvěru. Ve finále vám banka sdělí, že pro ni nejste zajímavým klientem a na danou hypotéku nedosáhnete. Toto sdělení vám vezme veškerý vítr z plachet. Ovšem není třeba zoufat, rychlá nebankovní hypotéka na stavu domu může celý problém vyřešit a posunout vás zase o něco blíže k vašemu vysněnému domu.

Nebankovní hypotéka skrývá značné výhody

Rychlá nebankovní hypotéka na stavbu domu v sobě skrývá nespočet výhod. Pokud toužíte po rodinném domě pro sebe a svou rodinu, sáhněte po nebankovní hypotéce. Jedině tak máte možnost i v případě zápisu v registru nebo nízkého příjmu, uspět na poli hypotečních úvěru. Rychlá nebankovní hypotéka na stavbu domu vám bude poskytnuta bez zbytečných průtahů a papírování. Nebankovní instituce počítají i s nenadálými finančními problémy a jsou ochotné je společně s klientem řešit. Neotočí se k vám v žádném případě zády.