Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka bez příjmu

Nebankovní hypotéka bez příjmu

18. srpna 2016

Nebankovní hypotéka bez příjmu může splnit váš sen o vlastním bydlení

Toužíte po vlastním bydlení? Chcete se přestěhovat do nového bytu, koupit si domeček nebo plánujete rekonstrukci stávajícího zařízení? Nemůžete si ale dovolit tuto finančně nákladnou investici realizovat z vlastních prostředků a v bance se nechcete svěřovat se svými měsíčními příjmy? Pak právě pro vás představuje nebankovní hypotéka bez příjmu ideální řešení, jak si splnit sen o vlastním bydlení či rekonstrukci i bez nutnosti dokládat potvrzení o tom, kolik si vyděláváte!

Co je to nebankovní hypotéka bez příjmu?

Nebankovní hypotéka bez příjmu představuje finanční produkt poskytovaný nebankovními společnostmi. S těmi se v poslední době na finančním trhu doslova roztrhl pytel, rozhodně je tedy z čeho vybírat a možností je tolik, že si na své dokáže přijít úplně každý. Nebankovní hypotéka bez příjmu by se dala přirovnat k americké hypotéce, kterou poskytují banky. Výhodou je, že u tohoto produktu nemusíte dokládat, na co jste půjčené peníze použili či do čeho jste je investovali.

Jaké výhody nabízí nebankovní hypotéka bez příjmu?

Nebankovní hypotéka bez příjmu se pojí hned s celou řadou výhod, mezi nimiž tu nejvýraznější hraje skutečnost, že nemusíte dokládat příjem – jsou mezi námi lidé, kteří jej dokládat nechtějí, mají příjem moc nízký a podobně. Další výhoda spočívá v tom, že je tento produkt poskytován nebankovní společností a nikoli bankou, které mají vysoké podmínky pro schválení a sjednání hypotéky. Další dobrou zprávou je, že pro sjednání nebankovní hypotéky nevadí ani záznam v registru dlužníků nebo exekuce na nemovitosti. A závěr nutno zmínit dobu vyřízení. Zatímco u klasické hypotéky si na potřebnou finanční pomoc počkáte řádově několik týdnů nebo měsíců, u nebankovní hypotéky celý proces trvá jen několik dní. Díky tomu můžete mít finance k dispozici v poměrně krátkém čase a můžete je využít na cokoli dle vlastní libosti.