Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu

7. září 2016

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmů netrápí své klienty zbytečnými otázkami na tělo. Nelustruje své klienty v různých databázích a nechce po nich dokládat ani výši příjmu. Jednoduše chce svým klientům maximálně vyhovět v rámci plnění jejich snů. Máte přání bydlet ve svém domě? Chcete sobě a své rodině dopřát vlastní dům, ale nemáte dostatek peněz na to si ho financovat z vlastní kapsy? Bojíte se nebo víte, že se svým příjmem nemáte šanci na úspěch u bankovní instituce? V tom případě je jasnou volbou nebankovní hypotéka bez doložení přijmu. Otázky, které se týkají vašeho příjmu, nebankovní instituce raději nechá na vaší manželce.

Žádné zbytečné otázky

Výše měsíčního příjmu ani zápis v registru dlužníku pro nebankovní instituci nehraje žádnou roli. Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu je řešením pro každého, jenž by se za normálních okolností na danou bankovní hypotéku dostal pouze stěží. Díky této možnosti mají šanci na splnění snu o vlastním bydlení i ti, kteří mají jisté finanční potíže nebo nedostatečný příjem. Bonita daného klienta, tedy schopnost platit za své závazky je pro každou bankovní instituci velmi důležitá. Banky se nechtějí zabývat klienty, kteří mají hluboko do kapsy a hrozí, že úvěr nebudou moci z nějakého důvodu splácet. Obava je na místě, jelikož se jedná o dlouhodobý typ úvěru. Ovšem každá životní situace, která v životě klienta nastane, se dá řešit. Nebankovní instituce nemají zájem na tom, otočit se ke svému klientovi ve složité situaci zády. Banky tento problém většinou řeší upomínkami a následným zápisem do registru.

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu vás posune na cestě za vaším snem, zase o něco blíže. Chcete novou motorku nebo byt pro vaši rodinu? Cokoliv po čem toužíte, vám je na dosah více, než doufáte. Banky tyto šance svým klientům s radostí berou.