Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní hypoteční kalkulačka rychle spočítá i vaše splátky

Nebankovní hypoteční kalkulačka rychle spočítá i vaše splátky

25. listopadu 2015

Nebankovní hypoteční kalkulačka rychle spočítá i vaše splátky

Když si potřebujete sjednat půjčku a nevyjdou vám v bance vstříc, je tu nebankovní hypotéka. Půjčit si můžete třeba milion a splácet 20 let. K dispozici je nebankovní hypoteční kalkulačka, která vám rychle zobrazí měsíční výši vaší splátky.

Rychlá půjčka pro domácnost

Bankovní instituce mají přísná pravidla pro posuzování žádostí o úvěry. I bonitní klienti mají často problém splnit všechna kritéria, která jsou bankou požadována při poskytnutí úvěru. I vaší domácnosti se stalo, že jste potřebovali půjčit peníze na rekonstrukci domu a vaše žádost byla zamítnuta? Obraťte se na spolehlivou nebankovní společnost. Získáte potřebnou částku, a ještě celou řadu výhod. Splátky vám zobrazí služba: nebankovní hypotéka kalkulačka.

Výhody nebankovní hypotéky

S nebankovní hypotékou se mohou těšit na půjčku i všichni ti, kteří neuspěli se žádostí v bance. Nebankovní společnost přistupuje ke každé žádosti o úvěr individuálně. Je možné, že vám bude půjčka přislíbena i v případě, kdy máte nižší příjmy nebo nemůžete prokázat dostatečnou výši zisku na daňovém přiznání. Za nebankovní hypotéku ručíte nemovitým majetkem a je vám poskytnuta na velmi dlouhou dobu splácení. Jeden milion korun můžete splácet i dvacet let. Výše měsíční splátky je poté nízká a nezatíží rodinný rozpočet. A když se vaše situace změní? Můžete nebankovní hypotéku kdykoliv refinancovat. Je to výborný a flexibilní produkt, který vám nabízí moderní způsob splácení. Je nastavený na pevnou výši splátky, abyste měli jistotu, že se vám po uplynutí fixačního období nezmění finanční zatížení. Zároveň vám umožní kdykoliv splatit úvěr dříve. Za předčasné splacení půjčky vám nebudou účtovány žádné další poplatky ani sankce.

 

Nebankovní hypotéka pro domácnost:

  • možnost půjčky i pro ty, kterým zamítla žádost banka,
  • dlouhá doba splácení, půjčka až na dvacet let,
  • pevná úroková sazba,
  • možnost splatit dříve bez sankcí a poplatků.