Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Nebankovní americká hypotéka

Nebankovní americká hypotéka

10. května 2015

Nebankovní americká hypotéka, aneb jak financovat vlastní bydlení i bez pomoci banky?

Nebankovní americká hypotéka představuje snadno dostupné řešení vhodné pro financování vlastního bydlení i jiných finančních neduhů, na které se v současné době spoléhá stále více lidí, jejichž žádost byla v bance zamítnuta. Zažádat o hypotéku není dnes složitým úkolem. Tento finanční produkt nabízí každá známá banka a rozhodně tak je z čeho vybírat. Ne vždy se ale žadatel může vydat právě tímto směrem a v takovém případě je ideální volbou nebankovní americká hypotéka, na kterou dosáhne daleko více lidí.

Co je to nebankovní americká hypotéka?

Každý zná klasickou hypotéku, o kterou lze zažádat v bance. Nebankovní americká hypotéka je ve své podstatě to samé, jako americká hypotéka poskytovaná bankou s jediným rozdílem – poskytují jí nebankovní společnosti, kterých je v současné době na finančním trhu jako máku. Nebankovní instituce jsou daleko ohleduplnější k žádostem svých klientů, nemají tak náročné podmínky a snaží se pomoci co možná největšímu počtu žadatelů.

Pozitivní stránky nebankovní americké hypotéky

Nebankovní americká hypotéka má oproti klasické hypotéce hned několik zásadních výhod. Za tu největší lze určitě označit skutečnost, že se nemusíte podrobovat tak složitému prověřování, které dobře známe u bankovních postupů. Drtivou většinu žadatelů rozhodně potěší fakt, že v případě nebankovní americké hypotéky nemusíte dokládat příjem a nikdo se rovněž nebude zabývat vaší minulostí. Máte-li tedy z dřívějších dob nějaký vroubek, díky kterému se vaše jméno momentálně vyskytuje v registru dlužníků, pak se nemusíte bát zamítnutí žádosti – pro nebankovní společnosti tato skutečnost nehraje roli! Další dobrou zprávou je, že celý proces vyřízení je velice rychlý a zatímco u banky byste na peníze čekali klidně i několik měsíců, v případě nebankovní americké hypotéky potřebné finance získáte do několika málo dní.