Krátkodobý úvěr
Nebankovní hypotéka / Krátkodobý úvěr
Krátkodobý úvěr

Krátkodobý úvěr

  • Rychlé řešení bez měsíčních splátek

Potřebujete pár peněz do výplaty? Nepodařilo se vám tento měsíc vyjít s vaším finančním obnosem a nevíte kde vzít chybějící částku do konce měsíce? Chcete jet na dovolenou a nezbylo vám na ni? Nebo se vám pokazil spotřebič v domácnosti a akutně ho potřebujete? Pak právě vám skvěle poslouží náš nebankovní krátkodobý úvěr.

Krátkodobé úvěry

Kouzlo krátkodobého úvěru spočívá v jeho jednoduchosti. Na trhu najdete mnoho nabídek půjček a úvěrů s dlouhou dobou splatnosti a s velkou finanční částkou k půjčce. Avšak dnešní doba myslí i na lidi, kteří potřebují jen menší pomoc v běžném životě.

Krátkodobý úvěr tedy slouží zejména pro ty, kteří potřebují okamžitý menší obnos peněz, s kratší dobou splatnosti. Přijde vhod například, když chybí peníze do nové výplaty. Také když se objeví nečekané výdaje v domácnosti (třeba rozbitý spotřebič) a vy víte, že za 2-3 měsíce na něj budete mít dostatek peněz, ale potřebujete ho hned. Nebo pokud si chcete odpočinout, ale na dovolenou už jaksi nezbylo. Zkrátka a prostě – krátkodobý úvěr přijde vhod všem, kteří potřebují okamžitě peníze, ale nechtějí se zadlužovat na delší dobu.

Definice krátkodobého úvěru

Jde o úvěr, který charakterizuje menší finanční obnos peněz k půjčce. Z pravidla jde o několik set, až o několik tisíc korun. Vyznačuje se krátkou dobou splatnosti. V praxi tímto můžeme označit také kontokorent, nebo kreditní karty.

Nebankovní krátkodobý úvěr

Pokud nemáte zájem o kontokorent, nebo se nechcete vázat ke kreditní kartě, lze využít krátkodobého nebankovního úvěru. Většinou jde o částku do 10 000Kč. Tento typ úvěru tak pomáhá lidem překlenout zejména období „před výplatou“. Jeho hlavní výhodou je rychlé vyřízení.

Ve většině případů lze o krátkodobý úvěr zažádat online, přes internet. Nemusíte tak nikam docházet, jako v případě banky. Ani nemusíte řešit zbytečné formality, spojené s půjčkami. Obvykle poskytovatelé krátkodobých úvěrů nepožadují ani potvrzení o výši příjmu, neprověřují registr dlužníků a nevyžadují žádnou formu ručení! Jde tak o půjčku zcela dostupnou, dá se říci, pro každého.

Poskytnutí krátkodobého úvěru

Potom, co provede svou online žádost, trvá vyřízení půjčky několik minut. Ihned se tedy dozvíte, zda vám bude půjčka poskytnuta, nebo ne. Potom, co je váš krátkodobý úvěr schválen, se můžete těšit na okamžité finance na vašem účtu. V některých případech budete mít peníze do několika desítek minut na účtu. V jiných do několika hodin – z pravidla jde o tentýž den, kdy je provedena žádost o úvěr. S úvěrem se pojí fixní poplatky za poskytnutí – úrok. Tyto poplatky jsou splaceny spolu s půjčkou.

V čem spočívá náš krátkodobý úvěr?

Krátkodobý úvěr u nás je rychlý a zcela bezpečný. Přitom doba, na kterou jsme schopni úvěr poskytnout, může být až 6 měsíců.  Garantujeme vám také pevnou zápůjční úrokovou sazbu. Ta se pohybuje mezi 12% – 32% p.a., podle výše poskytnutého úvěru. Během doby, na kterou vám je půjčka poskytnuta, neplatíte žádné měsíční splátky. Úvěr, spolu s úroky, splatíte jednorázově v předem stanoveném termínu. To znamená, že se během doby trvání úvěru přičítá úrok k zapůjčené částce. A platí se společně s jistinou, při doplacení úvěru.

Kdy je krátkodobý úvěr vhodný? 

  • Pokud nechcete, nebo nemáte možnost platit jakékoliv měsíční splátky
  • Pokud potřebujete okamžité vyřízení úvěru a finance
  • Pokud víte, že do 6 měsíců jste schopni vrátit celou zapůjčenou částku, spolu s úrokem, z jiného zdroje příjmu (např. prodej nemovitosti, dědictví, z rezervních zásob financí, z půjčky od banky, kde na její vyřízení čekáte delší dobu apod.)
  • Pokud máte k dispozici nemovitost k zajištění poskytnutého úvěru
SPOČÍTEJTE SI SVÉ SPLÁTKY


Jak vám krátkodobý úvěr pomůže?

  • Je rychlý a bezpečný.
  • Doba, na kterou úvěr poskytujeme, může být  do 6 měsíců.
  • Pevná zápůjční úroková sazba v rozmezí 12%-32% p.a.
  • Během této doby neplatíte žádné měsíční splátky.

Rozhodli jste se pro krátkodobý úvěr?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám krátkodobý úvěr pomůže?

  • Během doby trvání úvěru se úrok přičítá k půjčené částce a platí se společně s jistinou při doplacení úvěru.

Chcete krátkodobý úvěr?

Zadejte číslo a my Vám zavoláme
+420