Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Hypotéka s exekucí, vaše záchrana před dražbou

Hypotéka s exekucí, vaše záchrana před dražbou

17. listopadu 2015

Hypotéka s exekucí, vaše záchrana před dražbou

Je to již několik měsíců, co jste přišli o zaměstnání. Najednou se vám snížil příjem natolik, že jste neměli možnost hradit splátky dohodnutých úvěrů a běžné potřeby. Párkrát jste se opozdili se splátkou, přišly upomínky, vysoké sankce a penále. Dluh narůstal až do neúnosné výše. Teď už máte na majetku plombu. Hypotéka s exekucí vám pomůže v poslední chvíli!

 

Cesta z dluhové pasti

Jakmile se objeví potíže se splácením, nikoho nenapadne, že se jedná o situaci, která přeroste v obrovský problém. Vždyť přeci za pár měsíců vše uhradíte v plné výši! Bohužel tomu tak není. Podle úvěrových smluv musíte uhradit i nepříjemnou výši sankcí a penále. Z vašeho malého dluhu se snadno stane obrovský balík půjček, které nemáte možnost zaplatit. Upomínky narůstají a narůstají. Situace končívá plombou na vašem majetku. Exekuci je třeba co nejdříve vyplatit, jinak přijde veřejná dražba. Veřejná dražba by mohla znamenat, že za svůj majetek získáte mnohem nižší částku! Hypotéka s exekucí vám pomůže. Hypotéka s exekucí  je cesta, jak se veřejné dražbě vyhnout.

 

Jak pomáhá hypotéka s exekucí

Hypotéka s exekucí je to pro všechny, kteří čelí nepříjemné dluhové pasti. Pomůže vám v poslední chvíli vyhnout se veřejné dražbě. Získáte peníze na rychlé vyplacení vašich dluhů a nemusíte se obávat o vaši budoucnost. Pro klienty jsou připraveny služby tak, aby zajistily co největší pohodlí. Nebankovní společnost bude jednat jménem klienta s úřadem exekutora nebo s jinými institucemi. Klient nemusí podstupovat žádné nepříjemné okamžiky. Vše bude vyřízeno s maximální citlivostí vzhledem k závažnosti situace.