Hypotéka na pozemek
Nebankovní hypotéka / Hypotéka na pozemek

Sníte o svém vlastním rodinném domě? Těšíte se na to, až poprvé kopnete do země a začnete budovat své vysněné bydlení? Chybí vám finance na pořízení pozemku a v bance vám odmítli poskytnout půjčku? Nezoufejte! Tím pravým řešením pro vás je nebankovní hypotéka na pozemek, díky které se váš sen stane skutečností. Nesněte, začněte jednat!

Vlastnit rodinný dům je snem téměř každého z nás. Ne každý si ale tento sen v životě splní. Vy ale můžete! Jednoduchým řešením je nebankovní hypotéka. Děsí vás název nebankovní? To vůbec nemusí! Nebankovní společnosti totiž nabízejí podmínky podobné podmínkám v bance. A mnohem více! Nebankovní společnosti mají totiž, oproti bankám, celou řadu výhod. A jaké to jsou?

Na to se pojďme podívat společně.

Nebankovní hypotéku vyřídíte snadno a rychle! Ano, a to vše z pohodlí svého domova. Nečeká vás dlouhá cesta do banky ani nepříjemné otázky bankovních úředníků.

Hlavní, co musíte udělat, je vyplnit online formulář. Na jeho základě vás kontaktuje pracovník, který s vámi probere všechny dostupné možnosti. Spolu pak vyberete tu nejlepší, která vaši situaci vyřeší.

Na úvěr nečekáte dlouhé týdny nebo dokonce měsíce, jako je tomu někdy v bance. Peníze můžete mít na svém účtu již do několika dnů od podpisu smlouvy, a to vše bez zbytečných komplikací a bez zbytečného otálení. No, nezní to skvěle?

Máte nízké příjmy nebo dokonce záznamy v registrech? Ani to nemusí být pro nebankovní společnost překážka. Zatímco v bance by se k vám v tomto případě nejspíše obrátili zády, nebankovní společnost vám vyjde vstříc.

Toužíte po vlastním bydlení? Chcete se každé ráno probouzet ve svém vlastním domě a vychutnávat si kávu a grilování s přáteli na terase? Chcete, aby si vaše děti mohly hrát na zahradě? Pokud ano, neváhejte a obraťte se na nás! Společně najdeme cestu, jak vaše sny proměnit ve skutečnost.