Hypotéka na družstevní byt
Nebankovní hypotéka / Hypotéka na družstevní byt

Bydlíte v podnájmu a sníte o svém vlastním bytě? Máte malý byt a toužíte po větším, po takovém, ve kterém může pohodlně bydlet velká rodina? Rádi byste si pořídili byt větší, ale nemáte dostatek finančních prostředků na jeho pořízení?  Pojďte se s námi podívat na jedno rychlé, bezpečné a spolehlivé řešení. Tím je hypotéka na družstevní byt!

Vydali jste se do banky zažádat o úvěr, ale tam to nevyšlo? Důvodem mohou být záznamy v registrech dlužníků nebo nízké příjmy. Hledáte, jak tuto situaci vyřešit, ale žádné vhodné řešení vás nenapadá?

Už jste slyšeli o nebankovních společnostech? Že takovým společnostem nevěříte? Věřte, že nemáte důvod! Nebankovní společnosti totiž svým zákazníkům nabízejí často velmi zajímavé podmínky, někdy podobné jako banky, a navíc přinášejí mnoho výhod, které v bance nedostanete!

Zápisy v registrech a nízký příjem? To nebankovní společnost dokáže akceptovat! Nebankovní společnosti tolerují zápisy v registrech. Vyhnete se tak nepříjemným otázkám, které by vás v bance dozajista čekaly.

Nikam chodit nemusíte! Hypotéku si vyřídíte jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Vyplníte online formulář, odešlete a budete čekat. Ozve se vám pracovník, který s vámi probere všechny dostupné možnosti. A navíc! Nabídku pro vás vypracuje zcela zdarma!

Předčasné splacení je umožněno kdykoliv! Ano, pokud se rozhodnete splatit celou výši hypotéky nebo její větší část najednou, žádné poplatky vám účtovat nebudeme.

Nechcete čekat týdny na schválení hypotéky? U nás na nic čekat nebudete! Peníze můžete mít na svém účtu už 24 hodin po podpisu smlouvy.

Zaujala vás nebankovní hypotéka a její výhody? Neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám vše vysvětlíme a společně najdeme to pravé řešení přímo pro vás na míru. Na našich klientech nám totiž záleží!