Hypotéka bez registru
Nebankovní hypotéka / Hypotéka bez registru

Odmítli vám v bance poskytnout půjčku z důvodu záznamů v registrech?

My vám dáme šanci! Naše hypotéka bez registru je tu totiž pro každého!

V bance se k vám obrátili zády, protože máte záznamy v registrech dlužníků? A věděli jste, že banka si tyto údaje dokáže ověřit zpětně až několik let? Banka vám sice peníze nepůjčí, ale my ano! Každý si totiž zaslouží šanci na lepší život. A takovou šancí je právě nebankovní hypotéka bez registru.

Každého z nás může v životě dostihnout situace, kdy potřebujeme půjčit peníze na financování nemovitosti, podnikání, na vyplacení exekucí a podobně.

Hypotéky bez registru vám tyto peníze poskytnou. Nebankovní hypotéky bez registru jsou určeny pro každého podnikatele, který může ručit svou nemovitostí.

Nejste majitelem nemovitosti? Nezoufejte! Ručit můžete nemovitostí třetí osoby. Společnost vám dokonce poskytne odhad nemovitosti, a to zcela zdarma. Podle ceny nemovitosti poté nastaví výši úvěru.

Vaše minulost nás nezajímá! Tedy alespoň ne ta, která se týká vašich dluhů z minulosti. Neprověřujeme totiž vaše úvěrové registry, ani nechceme dokládat výši vašich příjmů. Teď si můžete oddychnout, vaše hypotéka totiž nebude zamítnuta ani v případě, máte-li záznamy v registrech, ty totiž tolerujeme.

Mějte přehled o trhu! Ano, na dnešním trhu je mnoho nebankovních společností, ale ne každá nabízí férové podmínky. Je proto dobré mít přehled o tom, jaké možnosti vám daná nebankovní společnost nabízí.

Nikam chodit nemusíte! Půjčku si vyřídíte jednoduše, rychle a přímo z pohodlí svého domova. Vyhnete se tak cestě do banky a některým, mnohdy nepříjemným, otázkám. Navíc, díky online vyřízení můžete mít půjčku schválenou už do 24 hodin od podpisu smlouvy. A to se rozhodně vyplatí!

Poplatky předem neplatíte! Mnoho nebankovních společností vyžaduje poplatky za předčasné splacení úvěru. U nás se poplatků rozhodně bát nemusíte!