Hypotéka bez dokládání příjmů
Nebankovní hypotéka / Hypotéka bez dokládání příjmů

Dostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete si půjčit peníze? Vypravili jste se do banky, ale tam vás, z důvodu nízkých příjmů, odmítli?

Hledáte jiné řešení, ale nápady docházejí? Poradíme vám. Vezměte si nebankovní hypotéku, určenou pro podnikatele, pro spotřebitele nabízíme také financování v jiné sekci našeho webu, záznamy v registrech bank a nebankovních společností jsou také akceptovány!

Hypotéka bez dokládání příjmů je vhodným řešením pro toho, komu odmítli v bance poskytnout peníze z důvodu nízkých příjmů.

Banka, předtím, než schválí hypotéku, prověřuje celou řadu faktorů. Jedním faktorem je právě bonita daného klienta. Pokud však vykazujete nízké příjmy, na hypotéku v bance nedosáhnete. V takové situaci jsou tu nebankovní společnosti, které svým klientům nabízí podobné podmínky, jako banky, a navíc s celou řadou výhod.

Je pro vás nepříjemná představa vlezlých, a v mnoha případech zbytečných, otázek bankovních úředníků? Ty vás u nás nečekají! Chceme, abyste se u nás cítili dobře, a proto jsme pro vás připravili pouze jednoduchý formulář.

Po jeho vyplnění a odeslání vás kontaktuje náš pracovník s vypracovaným návrhem. Po jeho schválení vám vysvětlí, jaké dokumenty budou potřeba ke schválení úvěru. V této chvíli vás dělí jen malý krůček, a to podpis smlouvy, od získání hypotéky. Právě po podpisu smlouvy můžete mít peníze na svém účtu do několika dnů. Po dohodě i do 24 hodin.

Ani záznamy v registrech pro nás nejsou překážkou! Zatímco v bance přes ně vlak nejede, u nás úvěr získáte i v případě, že máte zápis v registru dlužníků.

Naši klienti jsou u nás na prvním místě. A právě proto se o každého staráme tak, aby se u nás cítil příjemně a bezpečně. Každému klientovi se snažíme najít takový typ úvěru, který víme, že bude spolehlivě a bez problémů splácet. Nechceme totiž, abyste se dostali do finanční pasti.