Dlouhodobý úvěr
Nebankovní hypotéka / Dlouhodobý úvěr
Dlouhodobý úvěr

Definice dlouhodobého úvěru

Mezi dlouhodobé úvěry se řadí takové, které mají dobu splatnosti delší, jak 5 let. Můžeme sem řadit hypotéky, spotřebitelské úvěry, ale také hotovostní úvěry.

Jedná se půjčku mezi bankou, nebo nebankovní institucí, která se splácí několik let. Z pravidla se jedná o dobu splatnosti delší, než 4 roky. Úvěry se splatností od jednoho, do čtyř let pak spadají do kategorie střednědobých úvěrů.

Typickým příkladem dlouhodobého úvěru je hypoteční úvěr. Může jít i o úvěr podnikatelský, který je sjednán na vysokou částku a dlouhou dobu splatnosti. Ale může jít i o úvěr neúčelový, kdy klient nemusí vypovídat, na co poskytnuté finance použije.

Co vše doprovází poskytnutí dlouhodobého úvěru?

U dlouhodobého úvěru se většinou posuzuje vaše bonita. Tedy celková finanční situace klienta. Jejím účelem je zjistit vaši solventnost, kredibilitu, schopnost dostát svým závazkům a hlavně prokázat schopnost klienta splácet poskytnutý úvěr.

Na základě bonity je také posuzována úroková sazba. Čím vyšší bonitu klient prokáže, tím lepší úroková sazba je mu poskytnuta.

Dlouhodobý nebankovní úvěr u nás

Poskytnutí dlouhodobého úvěru u naší společnosti je bezpečné a rychlé. Dlouhodobou půjčku poskytujeme až na dobu 20 let. Jedná se tedy až o 240 měsíčních splátek. K dlouhodobému úvěru nabízíme pevnou úrokovou sazbu. Ta se pohybuje mezi 12% a 18% p.a. , dle výše poskytnutého úvěru.

U naší společnosti splácíte dlouhodobý úvěr v anuitních měsíčních splátkách. Výše anuitní splátky je pak po celou dobu splácení stejná. Mění se pouze její poměr. Tedy poměr jistiny a úroku ve splátce.  Každou měsíční splátkou však splácíte jak úrok, tak jistinu zároveň.

Velkou výhodou je nabídka předčasného splacení úvěru. To znamená, že váš dlouhodobý úvěr můžete kdykoliv během splácení zcela splatit najednou. A to bezúročně!

Kdy je dlouhodobý úvěr u nás vhodný?

  • Když máte pravidelné měsíční příjmy
  • Tehdy, kdy potřebujete okamžité vyřízení úvěru a přístup k poskytnutým financím
  • Pokud hledáte takový nebankovní dlouhodobý úvěr, který lze kdykoliv předčasně splatit a to zcela bezúročně
  • V případě, že máte k dispozici nemovitost, která poslouží k zajištění úvěru
SPOČÍTEJTE SI SVÉ SPLÁTKY


Jak vám dlouhodobá půjčka pomůže?

  • Je rychlá a bezpečná
  • Dlouhodobou půjčku Vám můžeme poskytnout až na dobu 20 let/až 240 měsíčních splátek
  • Pevná zápůjční úroková sazba v rozmezí 12%-18% p.a.

Rozhodli jste se pro dlouhodobý úvěr?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám dlouhodobý úvěr pomůže?

  • Každou měsíční splátkou splácíte úrok i jistinu.
  • Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bezúročně.
  • Splácí se v měsíčních anuitních splátkách – výše anuitní splátky je po celou dobu splácení stejná, mění se pouze poměr umoření jistiny a úroku.

Chcete dlouhodobý úvěr?

Zadejte číslo a my Vám zavoláme
+420