Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Chcete změnu v rodinném rozpočtu? Využijte refinancování nebankovní hypotéky

Chcete změnu v rodinném rozpočtu? Využijte refinancování nebankovní hypotéky

30. prosince 2015

Chcete změnu v rodinném rozpočtu? Využijte refinancování nebankovní hypotéky

Každý rok má rodina jiné potřeby. Proto co nám vyhovovalo před několika lety nás dnes může obtěžovat. Situace se rychle mění, je třeba i rychle měnit finanční produkty, aby vám nadále byly pomocníkem a ne přítěží. Využijte refinancování nebankovní hypotéky a můžete platit měsíčně třeba jen čtvrtinu současných splátek!

Výhodná nabídka na refinancování

Máte splátky kreditní karty, zatěžuje vás kontokorentní úvěr, hradíte spotřebitelský úvěr na automobil, a ještě nemáte doplacenu půjčku za nábytek. Najednou narostou splátky půjček do neúnosné výše. Zejména v takových situacích, kdy je domácnost odkázána dočasně jen na jeden příjem. I vy můžete využít možnosti refinancování úvěrů. Zaplatit všechny dluhy najednou a do budoucna posílat jen jednu splátku na nový úvěr. Na takový, u kterého si dohodnete příznivější podmínky pro splácení. Informujte se na možnost změny, dokonce je možné dohodnout i refinancování nebankovní hypotéky od jiného poskytovatele. Přejděte tam, kde vám nabídnou mnohem příznivější podmínky. Spočítejte si výši vašich měsíčních splátek na kalkulačce. Zjistíte, že s prodloužením doby splatnosti může vaše aktuální finanční zatížení poklesnout na polovinu, čtvrtinu nebo třeba ještě méně!

Revoluční úvěr pro podnikatele

Podnikání vám přináší vysoké zisky, ale i trochu nejistoty. Nikdy nevíte, kdy přijdou peníze za vystavené faktury. Je třeba dohodnout úvěr, který vám poskytne likvidní prostředky v případě, kdy se vám zrovna nedostává hotovost. Když si sjednáte nebankovní hypotéku, získáte půjčku, která funguje podobně jako kontokorent. Budete mít schválenou výši limitu a vždy si můžete půjčit znovu. Úroky budete platit jen z částky, kterou máte skutečně vypůjčenou. Neváhejte!

Jak požádat o refinancování nebo nebankovní hypotéku

Vyplňte kontaktní formulář a vaši představu sdělíte poradci, který se vám ozve. Ten prostuduje vaši situaci a nabídne nejvýhodnější řešení. Každá žádost je schvalována individuálně, získáte půjčku přesně podle vašich představ!