Novinky z blogu
Nebankovní hypotéka / Novinky z blogu / Americké nebankovní hypotéky bez registru

Americké nebankovní hypotéky bez registru

19. srpna 2016

Znáte kladné stránky americké nebankovní hypotéky bez registru?

O hypotéku určenou k realizaci vlastního bydlení může v současné době zažádat úplně každý a to v drtivé většině známých bankovních společností. Ne každému ale musí být vyhověno. Hodně žadatelů narazí a podmínky banky nesplní. V takovém případě ale není potřeba házet flintu do žita – naštěstí jsou na finančním trhu dostupné americké nebankovní hypotéky bez registru, s jejichž pomocí si můžete pořídit vlastní byt, koupit pozemek, zaplatit dříve sjednané úvěry nebo se vypořádat se zaplacením exekuce. Znáte všechny výhody americké nebankovní hypotéky bez registru?

Co jsou to americké nebankovní hypotéky bez registru?

Americké nebankovní hypotéky bez registru představují stále oblíbenější finanční produkt, o který můžete zažádat u většiny nebankovních společností. Svou podstatou i názvem se podobají klasické americké hypotéce, kterou je možné získat v bance. Největší výhoda tohoto druhu hypotéky spočívá ve skutečnosti, že získané finance můžete použít na libovolné účely – nejste vázáni smlouvou a poskytovatele nezajímá, za co peníze utratíte.

Jaké jsou výhody americké nebankovní hypotéky bez registru?

Americké nebankovní hypotéky bez registru mají celou řadu výhod. V první řadě nutno zmínit jejich sjednání, které je oproti klasické hypotéce velice rychlé a celý proces proběhne řádově během několika málo dní. Další velké pozitivum se ukrývá ve skutečnosti, že vás nebankovní společnost nebude prověřovat v registrech dlužníků. Díky tomuto faktu má na sjednání tohoto produktu šanci daleko větší počet lidí. Za výhodu lze určitě označit i výše zmíněnou skutečnost, že peníze můžete investovat dle vlastního uvážení.

Máte záznam v registru? Nevadí!

Jak již samotný název vypovídá, u tohoto finančního produktu nehraje roli, zda vaše jméno figuruje či nefiguruje v bankovním či nebankovním registru dlužníků. Pro sjednání hypotéky není tento fakt klíčovým. Nebankovní společnosti do registrů nenahlíží a dávají tak možnost daleko většímu počtu lidí dosáhnout na potřebné finance.