Americká hypotéka kalkulačka
Nebankovní hypotéka / Americká hypotéka kalkulačka

Když se dostanete do situace, kdy vám v bance odmítnou poskytnout půjčku, přichází na řadu nebankovní společnosti. Některé z nich nabízí podobné podmínky, jako banky, a navíc s mnoha dalšími výhodami. Vypočítat výši hypotéky si můžete i sami. A jak? Prostřednictvím online kalkulačky, díky které si jednoduše vypočítáte výši měsíčních splátek.

Proč tedy zvolit nebankovní společnost? Zejména proto, protože vám přináší celou řadu výhod. Mezi nimi naleznete například fakt, že nebankovní společnost nepožaduje doložení příjmů u podnikatelských úvěrů, což je u banky ve většině případů ten hlavní kámen úrazu.

Nebankovní společnost vás také nebude dále lustrovat v registrech dlužníků a nebude po vás chtít zbytečné dokumenty. Americká hypotéka kalkulačka nebankovních společností se od klasické kalkulačky bankovních institucí velmi liší. Na hlavní rozdíly se ale pojďme podívat společně.

Rozdílů je hned několik. Zatímco nebankovní společnost poskytující podnikatelské úvěry po vás chce pouze dva údaje, a to částku, kterou chcete půjčit a dobu splácení, bankovní kalkulačka se ptá na celou řadu dalších údajů. Zajímá ji zejména výše měsíčních příjmů, výše úvěrů, které splácíte a mnoho dalších údajů. Na jejich základě pak vyhodnotí, zda na daný úvěr máte šanci dosáhnout či nikoliv.

V tuto chvíli celá řada klientů zjistí, že na hypotéku u banky nemají nárok a obrátí se na nebankovní společnost, která jim hypotéku poskytne.

Chcete si půjčit peníze na pořízení domu, na nový byt, komerční nemovitost? Trápí vás dluhy a exekuce, a chcete peníze na jejich vyplacení? Neváhejte a obraťte se na nás! Společně nalezneme způsob, jak vaši situaci vyřešit. Máte zájem o nebankovní hypotéku? Spočítejte si výši splátek a dobu splácení během krátké chvilky a z pohodlí svého vlastního domova. Díky hypoteční kalkulačce snadno zjistíte, co vám můžeme nabídnout!