Dlouhodobý úvěr
Nebankovní hypotéka / Dlouhodobý úvěr

Definice dlouhodobého úvěru

Mezi dlouhodobé úvěry se řadí takové, které mají dobu splatnosti delší, jak 5 let. Můžeme sem řadit hypotéky, spotřebitelské úvěry, ale také hotovostní úvěry.

Jedná se půjčku mezi bankou, nebo nebankovní institucí, která se splácí několik let. Z pravidla se jedná o dobu splatnosti delší, než 4 roky. Úvěry se splatností od jednoho, do čtyř let pak spadají do kategorie střednědobých úvěrů.

Typickým příkladem dlouhodobého úvěru je spotřebitelský úvěr se zástavou nemovitosti. Nebo podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti, který je sjednán na vysokou částku a dlouhou dobu splatnosti. Ale může jít i o úvěr neúčelový, kdy klient nemusí vypovídat, na co poskytnuté finance použije.

Co vše doprovází poskytnutí dlouhodobého úvěru?

dlouhodobého úvěru se většinou posuzuje vaše bonita. Tedy celková finanční situace klienta. Jejím účelem je zjistit vaši solventnost, kredibilitu, schopnost dostát svým závazkům, a hlavně prokázat schopnost klienta splácet poskytnutý úvěr.

Na základě bonity je také posuzována úroková sazba. Čím vyšší bonitu klient prokáže, tím lepší úroková sazba je mu poskytnuta.

Dlouhodobý nebankovní úvěr u nás

Poskytnutí dlouhodobého úvěru u naší společnosti je bezpečné a rychlé. Dlouhodobou půjčku poskytujeme až na dobu 30 let. Jedná se tedy až o 360 měsíčních splátek.

U naší společnosti splácíte dlouhodobý úvěr v anuitních měsíčních splátkách. Výše anuitní splátky je pak po celou dobu splácení stejná. Mění se pouze její poměr. Tedy poměr jistiny a úroku ve splátce.  Každou měsíční splátkou však splácíte jak úrok, tak jistinu zároveň.

Velkou výhodou je nabídka předčasného splacení úvěru. To znamená, že váš dlouhodobý úvěr můžete kdykoliv během splácení zcela splatit najednou.

Kdy je dlouhodobý úvěr u nás vhodný?

  • Když máte pravidelné měsíční příjmy, chcete začít podnikat, nebo již podnikáte, pokud jste spotřebitel pro Vás zprostředkujeme jiný typ úvěr, také velmi výhodný
  • Tehdy, kdy potřebujete okamžité vyřízení úvěru a přístup k poskytnutým financím, finance do 24 hodin
  • Pokud hledáte takový nebankovní dlouhodobý úvěr, který lze kdykoliv předčasně splatit, a to zcela bezúročně
  • V případě, že máte k dispozici nemovitost, která poslouží k zajištění úvěru