Nebankovní půjčky
Nebankovní hypotéka / Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

  • Pomůžeme tam, kde se banky obracejí zády

Nemáte nárok na půjčku v bance? Máte na sobě exekuci, nebo jste předluženi a stojíte o konsolidaci půjček, ale banky vám nepomohou? Potřebujete rychlý přístup k penězům a okamžité vyřízení? Máte nečekané výdaje, nebo si jen chcete udělat radost a zajet si na dovolenou? Pokazil se vám spotřebič v domácnosti a nemáte teď na nový? Chcete podnikat, nebo už podnikáte, ale nikdo vám nepůjčí? Máte k dispozici nemovitost k zajištění úvěru? Pak jsme tu pro vás!

Nebankovní půjčky slouží tam, kde banka nemůže pomoci. Nejsou podrobeny tolika přísným pravidlům, nemusíte dokládat milion dokumentů a zbytečně celý proces neprotahujeme. Jsme tu pro ty, kteří hledají finanční pomoc, která pomůže hned – právě v ten okamžik, to je potřeba. Ne až za pár měsíců, kdy může být pozdě.

Rychlé vyřízení nebankovní půjčky

Naší zásadou je rychlé a snadné vyřízení – většinou online. Poskytnout okamžitou pomoc tam, kde je to potřeba. A hlavně férové jednání a jasné podmínky – pevné zápůjční úrokové sazby, podmínka zajištění úvěru vámi vlastněnou nemovitostí .

Poskytujeme: