Individuální úvěr
Nebankovní hypotéka / Individuální úvěr
Individuální úvěr

Individuální úvěr

 • Úvěr na míru, dle vašich možností

Potřebujete akutně určitou finanční částku a nemáte čas na vyřizování v bance, nebo nárok na poskytnutí úvěru v bance? Chcete mít peníze k dispozici okamžitě? Nejedná se vám ani krátkodobou půjčku, ani o dlouhodobý úvěr a hledáte něco mezi tím? Nechcete dokazovat účely vaší půjčky? Pak vám poslouží individuální úvěr.

Co to je individuální úvěr?

Individuální úvěr můžeme nazvat také bezúčelným úvěrem. Znamená to, že poskytnuté finance můžete použít opravdu na cokoliv. Úvěr je poskytnutý i bez dokazování účelů, na které budou finance sloužit. V průběhu jeho čerpání si tedy lze rozmyslet, na co peníze použijete a změnit své plány.

Jak funguje náš individuální úvěr?

Především se jedná o úvěr s jeho splatností do jednoho roku. Měsíčně pak splácíte pouze část úroku. Tak aby vaše měsíční výdaje byly co nejmenší a vy jste neměli velké finanční zatížení. Zbylý část úroku se pak každý měsíc přičte k vypůjčené částce. To pak splatíte společně s jistinou – nejpozději do 1 roku od poskytnutí bezúčelného úvěru. Stejně, jako tomu je u dlouhodobého úvěru, i úvěr na cokoliv lze předčasně splatit. Vrací se pak jen vypůjčená částka a neplacená část úroků, do doby splacení.

Proč individuální úvěr u nás?

Individuální úvěr u naší společnosti je poskytován na dobu 1 roku, kdy je vám poskytnuta pevná zápůjční úroková sazba. Ta se pohybuje v rozmezí od 12%, do 24% p.a. . Ve 12 měsíčních splátkách se pak splácí pouze část úroku. Nejedná se tedy o vysoké měsíční splátky, které by vás měly zatěžovat. Jistina a doplatek úroku jsou splatné po jednom roce, od podpisu smlouvy o spotřebitelském úvěru. Doplatek úroku je splatný také kdykoli při předčasném splacení úvěru – vždy za období ode dne podpisu smlouvy o spotřebitelském úvěru, do dne předčasného splacení úvěru. Vše vyřizujeme velmi rychle, peníze máte tedy ihned k dispozici.

Kdy je individuální úvěr vhodný?

Když nechcete, nebo nemůžete splácet vysoké měsíční splátky

 • Hledáte kompromis mezi krátkodobou a dlouhodobou půjčkou
 • Potřebujete akutně vyřešit nesnadnou finanční situaci
 • Nechcete dokazovat účel úvěru
 • Nemáte nárok na úvěr od banky
 • Máte-li nemovitost k zajištění úvěru
SPOČÍTEJTE SI SVÉ SPLÁTKY


Jak vám individuální úvěr pomůže?

 • Jedná se o úvěr se splatností do 1 roku.
 • Měsíčně splácíte pouze část úroku tak, abyste měli co nejmenší měsíční zatížení při následném řešení Vaší situace.
 • Zbylá část úroku se každý měsíc přičítá k půjčené částce a platí se společně s jistinou nejpozději do jednoho roku od poskytnutí bezúčelového úvěru.

Rozhodli jste se pro individuální úvěr?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám individuální úvěr pomůže?

 • Úvěr můžete využít na řešení jakékoli finanční situace – je opravdu na cokoliv.
 • Stejně jako dlouhodobý úvěr, i úvěr na cokoliv můžete kdykoliv bezúročně doplatit– vrací se pouze půjčená částka a neplacená část úroku do doby splacení.

Chcete individuální úvěr?

Zadejte číslo a my Vám zavoláme
+420