Nebankovní hypotéka, když vám banka nepomůže.

NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI. PŮJČIT SI MŮŽETE OPRAVDU NA COKOLI.

Nebankovní hypotéka STANDARD


Nebankovní hypotéka Standard

Nebankovní hypotéka Standard je typem takzvané americké hypotéky. Jedná se tedy o velice oblíbený neúčelový úvěr, který je možno vyřídit téměř v každé bance. My půjčku nabízíme bez zbytečného papírování velice snadno a rychle, navíc bez poplatku. Délku splátek si klient vybírá v rozmezí pěti až dvaceti let. Záleží tak na jeho finanční situaci, s ohledem na co nejmenší měsíční zatížení rodinného rozpočtu. Díky naší půjčce se vaše sny stanou skutečností.

Chytré splácení

Peníze získané prostřednictvím úvěru je možné použít prakticky na cokoli. Neplatíte žádné poplatky předem a snadno si tak můžete splnit vaše přání  nebo řešit náhlé finanční problémy. Za půjčené peníze ručíte nemovitostí, jejíž cenu vám bezplatně odhadneme. Neplatíte žádné poplatky a pokuty v případě, že vám bude žádost o úvěr z pádných důvodů zamítnuta. Pomocí internetové kalkulačky si můžete snadno zjistit výši měsíční splátky a to v závislosti na celkové sumě, kterou žádáte, a na požadované délce splácení. Výsledná měsíční suma je opravdu skutečná a neskrývají se za ní další zbytečné poplatky. Nabízíme také možnost předčasného splacení, kdy měsíčně můžete splatit více, než vám určuje předepsaný splátkový kalendář. To oceníte zejména v období, kdy vás zaskočí náhlý výdaj nebo finanční tíseň. Takto si můžete vytvořit značnou rezervu, kterou vám dokonce výhodně zúročíme, a to až 3%. Tímto úrokem vám reálně snížíme náklady na půjčku. S námi tak můžete na splácení nebankovní hypotéky Standard chytře vydělat.

Pokud vás banka odmítne

Neptáme se, na co peníze potřebujete. Peníze půjčíme na cokoli bez zjišťování příjmu a bez registru. Chytrým splácením navíc můžete vydělat.

Smluvní vztah o poskytování nebankovní hypotéky se řídí směrnicemi zákona o poskytování spotřebitelského úvěru, proto jej můžete bez obav předčasně splatit a taktéž sankce za porušení smluvních podmínek jsou nižší než u úvěru jiného typu.

Úročená rezerva (úrok 3% p.a.)

Pokud máte možnost platit měsíčně více, než jen předepsanou měsíční  splátku, vytvoříte si tak u nás rezervu pro období, kdy nebudete mít dostatek prostředků pro měsíční splácení. Rezervu Vám navíc budeme úročit a tím tak pomůžeme snižovat náklady na Vaší nebankovní hypotéku Standard .

Smluvní vztah při poskytnutí nebankovní hypotéky Standard se řídí ustanovením zákona o spotřebitelských úvěrech a proto můžete za zákonem daný poplatek nebankovní hypotéky Standard kdykoliv předčasně splatit. Taktéž sankce za porušení smlouvy jsou dány zákonem a tudíž jsou výrazně nižší než u úvěru poskytovaných dle jiného zákonného ustanovení.


Potřebujete poradit?
Volejte
+420 720 620 320

NEBO ZAVOLÁME MY VÁM