Nebankovní hypotéka, když vám banka nepomůže.

NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI. PŮJČIT SI MŮŽETE OPRAVDU NA COKOLI.


50 tis 3 mil

Měsíční splátka:

Doba splácení:

Úroková sazba:

RPSN:

Celkem zaplatíte:

ODESLATNebankovní hypotéka FLEXI


Nebankovní hypotéka Flexi

Nebankovní hypotéka Flexi je flexibilní neboli pružný úvěr, jehož hlavní předností je přizpůsobení se vaší současné finanční situaci a možnostem splácení. Tento typ půjčky se uzavírá na dobu pěti let a po uplynutí této doby je možné opakovaně žádat o jiný úvěr. Půjčíme vám na cokoli bez nulových poplatků.

Splátky na míru

S výpočtem měsíčních splátek vám pomůže naše internetová kalkulačka, která určí minimální sumu splátky. Tato minimální finanční položka je tedy závazná pro plnění podmínek poskytnutí nebankovního úvěru, avšak můžete pružně reagovat podle možností a dané situace. V praxi to tedy znamená, že pokud vám to finanční situace dovolí, můžete libovolně splácet i částku vyšší než je ta předepsaná. Tímto si tak vytvoříte značnou rezervu, kterou vám navíc významně zúročíme. Výše úroku je 3 % a vy tak můžete reálně snížit náklady na nebankovní hypotéku flexi. Výhodou úvěru je především možnost jeho předčasného splacení. Vypočítaná výše měsíčních splátek je konečná a neskrývají se za ní další zbytečné poplatky.

Zcela bez poplatků

Zaručíme vám půjčení peněz na cokoli a zcela bez poplatků. Za námi poskytnutý úvěr ručíte nemovitostí, za jejíž cenový odhad neplatíte vůbec nic. Nulové poplatky si účtujeme také za posouzení vaší žádosti a následné vyřízení žádosti o úvěr. Za zpracování žádosti neplatíte dokonce ani v případě, že jí nemůže být z jakéhokoli důvodu vyhověno.

Neptáme se, na co peníze potřebujete. Peníze půjčíme na cokoli bez zjišťování příjmu a bez registru. Chytrým splácením navíc můžete vydělat.

Smluvní vztah o poskytování nebankovní hypotéky se řídí směrnicemi zákona o poskytování spotřebitelského úvěru, proto jej můžete bez obav předčasně splatit a taktéž sankce za porušení smluvních podmínek jsou nižší než u úvěru jiného typu.